Sie
30
2010

Terapia na wesoło

Jak już pisałem wcześniej wielką wartością turnusu Radzyńskiego był fakt, że zajęcia nie miały „formuły gabinetowej” i atmosfera ta często sprzyjała ciekawym, wesołym, a nawet komicznym sytuacjom.

Rehabilitacja ruchowa z Panem Pawłem też była zabawna ale to już zupełnie inna historia... ;-)

Rehabilitacja ruchowa z Panem Pawłem też była zabawna ale to już zupełnie inna historia… 😉

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,rehabilitacja
Naklejono znaczki: ,

3 komentarze »

 • ciocia iwona z Bartonem

  Witam wszystkie Liski! Piękne zdjęcia! Barton jaki fotogeniczny! Nie wspominając o jego Pani!!!!? No ale bohaterem nr 1 jest Cysiek! pozdrawiam goraco cała rodzinkę!

  Komentarz | 1 września, 2010
 • Bardzo miło wspominamy te zajęcia pomimo, że przy drugim spotkaniu Marcin nie był w formie (ale to w ogóle nie był jego dzień). Jak tylko widzi zdjęcia Bartona to reaguje bardzo żywo widząc pieska i siebie tulącego się do niego.
  Dla nas, z kolei, bardzo wartościowe były informacje na temat weryfikacji kwalifikacji osób przeprowadzających zajęcia z dogoterapii i samych psów. W obliczu dość powszechnej „szarlatanerii” w tej kwestii są to informacje bardzo wartościowe i pomogą z pewnością wielu z nas uniknąć fałszywych specjalistów i ich „pseudo trenowanych” podopiecznych.
  Lekkim szokiem było to, że psy jak Barton mogą mieć coroczne egzaminy! Jesteś Barton niesamowity 😉

  Komentarz | 1 września, 2010
 • […] poza fachowością całej kadry podkreślić trzeba ogólną serdeczność, otwartość i humor. Atmosferę tą już poznaliśmy rok temu ale nie sądziłem, że można mieć aż tyle charyzmy i umiejętności by powtórzyć to w takim […]

  Pingback | 31 sierpnia, 2011

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk