Mar
19
2009

Zbieram na zespół

Członkowie Zespołu to najczęściej zgrana drużyna – jeden drugiego nie odstępuje. Wymagania też mają niemałe: głos szkolić chcą jedynie pod okiem fachowca (aka logopeda); każą zatrudniać najlepszych specjalistów od choreografii i wszelkiej maści trenerów (aka rehabilitanci) bo twierdzą, że żeby był business musi być show. Do tego dochodzą spece od plastyki szczęki (aka ortodonta) bo nie wystarczy ruszać szczęką – trzeba jeszcze mieć co pokazać wszędobylskim mediom. Wszyscy członkowie Zespołu zgodnie twierdzą również, że w dobie ostrego tempa życia w show-biznesie nie mogą się obyć bez dopalaczy hormonalnych (mają swojego gościa od dilerki prochami aka endokrynolog) ale faktu, że takie pakowanie się prochami kończy się później ostrymi problemami żołądkowymi nie chcą komentować. Myślą, że wszystko załatwią doraźne wizyty u faceta od płukanki żołądka (aka gastroenterolog).

Krótko mówiąc życie z Zespołem nie jest ani łatwe ani proste. Z drugiej strony na nudę nie można narzekać. Tyleż wyzwań co satysfakcji!
Nie ma co jednak ukrywać, że cała ta machina rządzi się tymi samymi prawami co cały rynek. Do utrzymania Zespołu niezbędne są środki finansowe bo choć samym członkom kasa wcale nie jest w głowie to potrzeby mają. I tutaj pojawia się potrzeba posiadania kogoś kto ten cały zespół skoordynuje – wyśmienitego menadżera, a ściślej ekipy menadżerów (aka rodzice), którzy sprawnie pokierują karierą młodego Zespołu.
Menadżerowie zaś, choć wspaniałe tournée mają całkiem dokładnie zaplanowane, mają poważny problem – żeby zrealizować wszystkie swoje zamierzenia i wykorzystać potencjał dobrze zapowiadającego się Zespołu potrzeba środków finansowych. Trzeba znaleźć sponsorów, którzy potrafią dostrzec potencjał młodych artystów.

I tutaj wkraczasz TY!

I ty możesz zostać sponsorem

Jeśli więc dostrzegasz potencjał w młodym i prężnym Zespole, który stoi dopiero u stóp kariery nie wahaj się – wyraź już dziś swoje wsparcie dla młodych artystów i przekaż 1% swojego podatku na rozwój sztuki, która odmieni jutro!

Szczegóły znajdziesz TUTAJ!

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne
Naklejono

5 komentarzy »

 • Dobrze, że się jeszcze nie rozliczałem!

  Komentarz | 22 marca, 2009
 • Z czego oczywiście Marcinek po cichutku się cieszy 😉 i dziękuje z góry za wszelkie „takie opóźnienia”.

  Komentarz | 22 marca, 2009
 • Pozwoliłem sobie byłem na polecankę takowej wpłaty u siebie na blogu. Mam nadzieję, że się nie gniewacie?

  Komentarz | 13 kwietnia, 2009
 • Gniewamy??? Jesteśmy dozgonnie wdzięczni. Dzięki.

  Komentarz | 13 kwietnia, 2009
 • OK. Będę do 30 antydatował co jakiś czas, żeby nie spadło.

  Komentarz | 14 kwietnia, 2009

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk