Paź
10
2007

Spis lokatorów

Dziś króciutko i w innej formie. Ponieważ wieści z frontu szpitalnego raz są dobre raz niezbyt, dlatego postanowiłem, że nie będę zapychać strony tylko takimi fragmentami.
Zamiast tego mała prezentacja lokatorów sali nr 5 w Szpitalu Miejskim nr 1 w Gliwicach na oddziale pediatrii. Skład osobowy obejmuje:

Marcinek z tatusiem

Marcinek z tatusiem

Olcia

Nasza salowa gwiazdeczka – wiecznie uśmiechnięta Olunia, która jako dzieciątko z Domu Dziecka w sumie ma najmniej powodów do radości…a jednak. Gdyby nie ona, ta sala z pewnością nie byłaby taka wesoła.

Pati

Patrycja – podróżnik, choć jako pojazd wykorzystuje bezlitośnie swoją mamę.

Tomek

Tomcio – najmłodszy na sali i najspokojniejszy dzieciaczek.

Taka to oto „wesoła kompania” towarzyszy nam niezmiennie przez ostatnie dni i podobnie do nas, nikt z nich w sumie nie wie dokładnie kiedy wyjdzie. Miała być amnestia ale coś się pokręciło i postanowili wszystkich jeszcze przetrzymać. Więc trwamy…

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: Marcinek
Naklejono

2 komentarze »

  • joa

    Tu joa-tak sobie myślę, jak tam u Was, bo się coś nie odzywacie. Dobrze, że jest ciut lepiej. Kompania pierwsza klasa. Marcinek na chorego nie wygląda-jakiś cień uśmiechu nawet jestem w stanie dojrzeć.:)Żal mi tej Oleńki bardzo…Trzymajcie się!

    Komentarz | Październik 11, 2007
  • armadia

    Co za szpitalna kompania, juz sobie wyobrażam jak macie tam „wesoło”, znam takie historie, też leżelismy w szpitalu, to bylo w lipcu br. Frankowe zapalenie płuc nam załatwiło 10dniowy pobyt. Liski trzymajcie sie!! I szybko uciekajcie do domu!!!!Marcinku, zdrowiej.

    Komentarz | Październik 17, 2007

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk