Sie
05
2007

Powakacyjne zmiany

Powrót z wakacji przyniósł całkiem sporo zmian. Przede wszystkim dziś Marcinek zaczął obdzielać nas szczerymi uśmiechami, którym towarzyszy przeciągła wokaliza.
Niestety, w tym samym momencie bunt naszego trzylatka totalnie zwala nas z nóg – popychanie kolegów i koleżanek, dokuczanie, przeszkadzanie w zabawie, wszelkie formy złośliwości i agresji stały się nieodłącznym repertuarem zachowań Pawła. Co gorsza – zaskoczyło nas to wszystko na wakacjach gdzie wszystkie te zachowania skupiły się jak w soczewce, tym mocniej przez nas odczuwane, że byliśmy na wyjeździe ze znajomymi (w sumie 8 dzieci wieku od 3m-6l) i Paweł był nieprzerwanie powodem starć między maluchami. Muszę przyznać, że tym razem wakacje nie dały nam upragnionego oddechu, a jedynie jego namiastkę. Przy wszystkich ciekawych wydarzeniach problemy z zachowaniem Pawła rzucały nieodparty cień – coś czego tak łatwo nie dało się zapomnieć.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,Pawełek
Naklejono

2 komentarze »

 • Margola

  Haj, małemu minie, poza tym naocznie stwierdzam, że nie jest źle. Czekamy w Krakowie 🙂

  Komentarz | Sierpień 9, 2007
 • kaza

  Czesc Lisy!
  Udalo mi sie Was wytropic po sladach Margoli.
  Wygospodarujcie sobie pare dni w czasie nastepnych wakacji na wizyte u nas na Zielonej Wyspie – to w koncu ojczyzna ulubionego przez Lisa „strumienia swiadomosci”…
  Pozdrawiam razy cztery:>

  Komentarz | Sierpień 9, 2007

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk