sty
03
2015

Debiuty 2015!

Nowy rok rozpoczęliśmy od mocnego uderzenia – w tym sezonie Marcinek i Zosia debiutują na stoku narciarskim! Ponieważ w naszym przypadku rehabilitacja ruchowa w pomieszczeniach zamkniętych i takiej formule dawno się już skończyła, dlatego stawiamy na ruch w bardziej typowych dla naszego liskowego trybu życia warunkach. Kolejną istotną kwestią wykraczającą poza to czym na co dzień zajmują się terapeuci choć bezpośrednio z tego czerpiącą to uspołecznianie Marcinka, w które wyjazd ze szkółką narciarską wpisuje się idealnie.

Nasi zwycięzcy! Kolejność na pudle przypadkowa bo tego dnia wszyscy wygrali piękny wspólny dzień i uśmiech na twarzy rodziców!
Nasi zwycięzcy! Kolejność na pudle przypadkowa bo tego dnia wszyscy wygrali piękny wspólny dzień i uśmiech na twarzy rodziców!
 

Liski trzyLiski trzy
Liski trzy
 

Marcin ćwiczy z innymi dzieciakami, mocno motywuje się podglądając postępy swojej siostry, a ponieważ jest bardziej od niej wytrzymały to i Zosia na tym sporo korzysta, szczególnie w momentach słabości, gdy ćwiczenia okazują się jednak dość trudne i mozolne. Oni nawet na stoku są nieodłącznym rodzeństwem.

No to uczymy się podchodzić boczkiem, narta za nartąNo to uczymy się podchodzić boczkiem, narta za nartą
No to uczymy się podchodzić boczkiem, narta za nartą
 
Cysiek - optyczna ocena stoku ;-)Cysiek - optyczna ocena stoku 😉
Cysiek - optyczna ocena stoku 😉
 

Co jakiś czas mijał nas też Paweł ale on śmiga już tak dobrze, że nasz stoczek wystarczył mu zaledwie do hamowania przed wyciągiem 😉

Pawełek to już "inna półka". Złoty, srebrny, brązowy medalista wcześniejszych lat ale nadal jest się czego uczyć więc jeździmy nadal.Pawełek to już "inna półka". Złoty, srebrny, brązowy medalista wcześniejszych lat ale nadal jest się czego uczyć więc jeździmy nadal.
Pawełek to już "inna półka". Złoty, srebrny, brązowy medalista wcześniejszych lat ale nadal jest się czego uczyć więc jeździmy nadal.
 

Spędziliśmy wspaniały wspólny dzień (choć mama musiała przesiedzieć go w większości w barze, żeby chwile słabości lisków nie zamieniły się w kompletną labę „przylepiania się” jedynie to mamy – wybacz Lusi 😉 ). Największym sukcesem jest chyba jednak to, że tak Marcinek i Zosia marzą już o następnym wspólnym wyjeździe. Sezon narciarski 2015 otwarty i to w wielkim stylu bo wszystkie liski zaczynają szusować!

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Lisków_pięć,Marcinek,narty,Pawełek,sport,Zosia
Naklejono znaczki:

Brak komentarzy »

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk