Lip
06
2013

Krynica MTB+ 2013 – Trip #3 Prawie jak Hobbit, czyli tam i z powrotem przez Kopciową

Trip #3 (06.07.13): Prawie jak Hobbit, czyli tam i z powrotem przez Kopciową

Trasa: Krynica Górska ORW Panorama – Jakubik – żółtym w stronę Kopciowej – Kopciowa – ORW Panorama (też żółtym i trochę na przełaj)

Mapy: GPSies 1 GPSies 2 Bikemap Endomondo1 Endomondo 2

Opis: To nie była typowa wycieczka ale niespodziewankowe spotkanie rodzinne. Tego dnia mieli do nas w odwiedziny dojechać Lusi z Zosią i Pawełkiem. Nie wiedzieli, że przyczepkowa lisia ekipa w składzie Cysiek i tatuś knują niecny plan by przeciąć im drogę w okolicach przełęczy przy Kopciowej.

Jest super

Jest super

Najpierw bałem się, że nie zdążymy tam dotrzeć na czas, a gdy okazało się, że jesteśmy z dużym wyprzedzeniem już na miejscu przed nimi (korki po drodze, objazd nieczynnego zjazdu z autostrady) to pogoda zaczęła się łamać. Wszystko jednak skończyło się dobrze i po prawie 1.5h oczekiwania doczekaliśmy się spotkania.

Zosieńka i Pawełek gotowi do drogi

Zosieńka i Pawełek gotowi do drogi

Lusi była dość zdziwiona, a zdziwienie było tym większe kiedy wyjaśniłem, że oto następuje wymiana pasażerów – Cysiek przesiadł się do auta, którym z Lusi pojechali do ośrodka, a do przyczepki przesiadła się Zosia. Pawełek wskoczył na swój rower, który przywiózł ze sobą i dalej żółtym szlakiem pojechaliśmy już właśnie w takim składzie. Zestaw okazał się tak sprawny, że byliśmy na miejscu prawie w tym samym czasie 🙂

Na żółtym szlaku z JakubikaLiski Team - zdobywcy BeskidówRazem dajemy radęJest superWymiana teamu - Lusi przyjechała z Gliwic z Pawełkiem i Zosią, którzy przesiedli się na sprzęt, a Cysiek który przyjechał ze mną górami wsiadł do samochodu i pojechał dalej z Lusi - ot, taka roszada w liskowym styluZosieńka i Pawełek gotowi do drogiNowy skład na szlaku - Zosia w przyczepce i Pawełek

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: rower
Naklejono znaczki: , , , , ,

Brak komentarzy »

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk