Paź
05
2013

Niby góry – rewizyta w pełnym składzie

Już poprzedniego razu okolice Tarnowskich Gór zainteresowały mnie swoim zróżnicowanym ukształtowaniem, gęstym liściastym zadrzewieniem, które wtedy obiecałem sobie odwiedzić w okresie jesiennym. Choć kolory tak prawdziwie rozszaleją się pewno gdzieś za tydzień lub dwa, to nie ma pewności jaka wtedy będzie pogoda, a obecny weekend obiecywał w tej kwestii dość sporo i…nie zawiedliśmy się. Ruszyliśmy dziś więc w te rejony w pełnym składzie.

Nasza ekipa #1

Nasza ekipa #1

Dodatkowo lekko pagórkowaty, choć łagodny teren, wydawał się być idealną okazją na przetestowanie nowego nabytku Lusi – butów i pedałów SPD. No i myślę, że udało się to wybornie, bo nie licząc dwóch gleb już na samym początku wycieczki :-/ Lusi polubiła się z nowym systemem przenoszenia siły i kontroli roweru już chyba na dobre.

Trasa dzisiejszej wycieczki: Stolarzowice – Hałda Popłuczkowa kop. Fryderyk – skansen przy zabytkowej kopalni srebra – Doły Piekarskie – odkrywkowa kopalnia dolomitu – Rezerwat Segiet – Stolarzowice.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: rower
Naklejono znaczki: , , , ,

3 komentarze »

 • Było naprawdę wyśmienicie, złoto-jesiennie i rodzinnie. Wszystkie pysie zadowolone i nawet moje bolące ramię jakoś przestało mi dokuczać, Lusi kolano wytrzymało dwa ostre upadki i nawet one nie zraziły jej do nowych spd. Jednym słowem – bardzo udany dzień.

  Komentarz | Październik 6, 2013
 • Jak to fajnie wszytko widać na mapie. Super tereny, ekstra pogoda. Fajnie było, dzisiaj nie potrafię się ruszać hyhy – oto skutki tego że, nie trenuje tak często jak Ty śmigając lokalnie i po górach 🙂

  Komentarz | Październik 6, 2013
 • W sumie mieliśmy dziś „iść za ciosem” ale wiatr jest za duży przy tym chłodnym powietrzu by w pełni czerpać radość rodzinnie. Będzie można nadrobić inne zaległości.
  A co do mapek to w prostszy sposób gromadzę je na bikemap.net http://www.bikemap.net/en/rout.....-skladzie/

  Komentarz | Październik 6, 2013

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk