Wrz
03
2013

Koniec wakacji – czas rozpocząć edukację

Rozpoczął się wrzesień i pierwsza odsłona nowego rozkładu jazdy dla lisiej paczki. Nasza Zosieńka została przedszkolakiem. Ze swoim ukochanym workiem, który okazał się najmilszą pamiątką z Węgier, wyruszyła do przedszkola.

Zosia i jej ulubiony kącik kuchenny

Zosia i jej ulubiony kącik kuchenny

O 9 Paweł rozpoczął rok szkolny. Cała klasa ucieszyła się na widok ukochanej pani, był apel, dzieci dostały plan lekcji i wróciły do domu aby korzystać z ostatnich dni swobody i pakować tornistry na dzień kolejny.

Tak wygląda 3-cio klasista

Tak wygląda 3-cio klasista

W ciągu dnia, dowiedziałam się że Zosia płakała w przedszkolu, najwyraźniej udzieliła jej się atmosfera płaczących maluszków, ale pani szybko przyniosła jej z szatni ulubiony worek i jak odbierałam Zosieńkę koło 13 to stała i bawiła się kuchenką. Pełna wrażeń opowiadała o dniu spędzonym w przedszkolu, nawet zapamiętała jakieś imiona, a po południu śpiewała już nową piosenkę, którą dnia poprzedniego się uczyli. Moja dzielna, kochana dziewczynka.

To ja - przedszkolaczek mały

To ja – przedszkolaczek mały

Dla Marcinka przedszkole nie jest już nowością, on tam się czuje jak u siebie, zna każdy kąt, każdą panią. Dowiedziałam że w wyniku zmian organizacyjnych, jego ulubione koleżanka Julcia wraz z kilkoma dzieciakami, z którymi był od początku swojej kariery, przeszli wraz z jedną z pań do sali obok. Teraz mają nowe dzieci i panie na sali. Jestem ciekawa co i jak.

Przede mną trzy zebrania: w środę, czwartek i w poniedziałek, każde w innym miejscu. Najważniejsze że wszystkie trzy liski zadowolone. Teraz tylko dobrze poukładać rozkład jazdy i ruszamy w kolorową edukacyjną podróż do następnych wakacji 🙂

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: Lisków_pięć
Naklejono znaczki: , , , , ,

Brak komentarzy »

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk