Maj
09
2012

I pięć lat minęło…

Marcinek wiosenny uśmiech

Marcinek wiosenny uśmiech

Wczoraj Marcinek skończył 5 lat, a my od tego czasu staramy się częściej lub rzadziej słać Wam liskowe „pocztówki z naszej Holandii”. Co się zmieniło od zeszłego roku? Marcin zaliczył pobyt w szpitalu, ospę, miał zabieg wycinania migdałków i drenaż uszu, rehabilitował się i edukował na turnusach, w przedszkolu i poza nim, niestety nie pozbył się jeszcze pampersa :-(, wymyślał jak zawsze nietuzinkowe nakrycia głowy i stroje, zrobił niejeden show ale też dał sporo koncertów na różnych instrumentach no i niezwykle kreatywnie się bawił i nas rozbawiał. W tym jest mistrzem.

Od kilku miesięcy nieodłącznym towarzyszem wszystkich zabaw jest siostra Zosia, która uwielbia towarzystwo Cyśka z wzajemnością i razem tworzą super fajne rodzeństwo. Tegoroczna majówka była doskonałą okazją do tego, aby się im dobrze przyjrzeć. Zresztą zobaczcie sami.

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: góry,inne,Marcinek,Pawełek,rodzina,Zosia
Naklejono znaczki:

2 komentarze »

  • Marcinku moc urodzinowych buziaków ślemy :*

    p.s majówka widać bardzo udana 🙂

    Komentarz | Maj 12, 2012
  • Tak tu u Was miło! Piękna energia emanuje ze wszystkich zdjęć pełnych uśmiechu i ciepła. Życzymy pięknego lata i cudownego wypoczynku! Pozdrawiamy, Magda z Lusią, Arturkiem i mężem.

    Komentarz | Lipiec 17, 2012

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk