Paź
31
2011

Bieszczady 2011

W ostatni weekend Września wyruszyliśmy wraz ze znajomymi w Bieszczady. Właściwie żadnych konkretnych planów nie było, choć miejsce zakwaterowania określało kierunek wędrówki kolejnego dnia: Połonina Caryńska.


Zobacz 2011-10-01 10:24 na większej mapie (kliknij następnie w punkt mapy END (z lewej strony) by zobaczyć statystyki przejścia).

Najpierw jednak w Bieszczady trzeba dotrzeć i po drodze odwiedziliśmy wiele urokliwych miejsc: z Dukli przez Wisłok Wielki, Komańczę, sentymentalne dla mnie osobiście Żubracze, Cisną, aż do Wołosatego tylko by wrócić się przez Ustrzyki Górne i pod naszą bazę – bacówkę pod Małą Rawką.


Zobacz mapę w powiększeniu.

Z Bieszczad wróciliśmy uskrzydleni, radośni i wciąż tak głodni tych przestrzeni, ciepła, słońca i oddechu, którego przecież góry dały nam tych dni jak najwięcej. Trzeba przyznać, że „bieszczadzkie anioły” zadbały również o klimat. Bacówka pod Małą Rawką zaludniła się w ten weekend rozśpiewanym towarzystwem, a dzieciaki sprawdziły się jako młodzi turyści, niejednego starszego włóczykija wprawiając w zaskoczenie (w końcu nie co dziennie trafia się taka gromadka!).

A w ostatni dzień odwiedziliśmy jeszcze kilka ciekach miejsc ale tym razem objazdowo.


Zobacz mapę w powiększeniu.

Niby tylko trzy dni wolnego ale wykorzystaliśmy ten czas maksymalnie aktywnie, a jednocześnie wypoczynkowo.

 

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: góry,podróże
Naklejono znaczki: , ,

2 komentarze »

 • Ania

  Gratulacje dla wszystkich Lisich piechurów!!! Nutka zazdrości o pogodę i widoki. 😉 A także pokłony i wyrazy uznania dla fotoreportera(rów).
  Całusy A i L

  Komentarz | Listopad 4, 2011
 • mammamika

  cuuuudnie!

  Komentarz | Listopad 23, 2011

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk