Wrz
22
2011

Pierwszy roczek Zosieńki

Nasza Zosiulka dzisiaj skończyła rok, pierwszy cudowny roczek swego życia! Na tę okazję od tygodnia śmiga na czworaczkach. Niesamowity to widok, jak taka mała istotka sobie raczkuje. Marcin raczkował późno i to w taki szczególny sposób, z jednym kolanem w górze, Paweł zaczął raczkować jak się nauczył już chodzić, a Zośka raczkuje tak jak powinna.

Nasza mała kluska jest już wszędobylska, wszędzie wejdzie, wszystkiego dotknie i tak słodko klęczy na kolankach. Żaden śmieć czy okruszek na podłodze nie pozostaną niezauważone. Każdą z tych rzeczy weźmie w paluszki i oczywiście posmakuje.
Zośka świadomie powtarza „nie nie”, jak się czegoś zakazuje, powie jej, to ładnie powtórzy i dostosuje się do zakazu. Mówi „tata” czasem „mama”, pięknie mówi „pa pa” i od razu macha łapką na do widzenia. Jak widzi misia czy innego pluszaka to mówi „mi” albo „miś”. Nadal jest bardzo pogodna, uśmiechnięta i jest naszym wielkim słoneczkiem.
W nocy dalej budzi się tak z 4-5 razy, z związku z czym moim wielkim marzeniem jest w końcu przespać całą noc lub też tylko raz się budzić na karmienie i przytulenie mojej dziewczynki.
Zosia uwielbia swoich braci. Podczas turnusu w Radzyniu bardzo zżyła się z Marcinkiem, no a Paweł jako najstarszy brat to obiekt uwielbiany od zawsze.

Rok w pigułce

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: Zosia
Naklejono znaczki: ,

3 komentarze »

 • Mama Ewy

  Na którymś z tych etapów dane nam było się spotkać…

  Komentarz | Wrzesień 27, 2011
 • Zosinko kochana wszystkiego najlepszego na Twoje pierwsze urodzinki.. Ciocia przegapiła taki ważny dzień, a nikt nie przypomniał 🙁

  Buziaki przesyłam

  Komentarz | Wrzesień 30, 2011
 • mammamika

  100 lat śliczna Zosieńko!!!!

  Komentarz | Październik 17, 2011

RSS dla komentarzy do tej pocztówki. TrackBack URL

Skomentuj

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk