wrz
28
2011
0

5 lat Zakątka 21!

Dziś wielkie święto dla Naszego Stowarzyszenia – mija 5 lat od kiedy to Monika i Alicja założyły wspólnie forum.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Zakątek 21
Naklejono znaczki:
wrz
22
2011
3

Pierwszy roczek Zosieńki

Nasza Zosiulka dzisiaj skończyła rok, pierwszy cudowny roczek swego życia! Na tę okazję od tygodnia śmiga na czworaczkach. Niesamowity to widok, jak taka mała istotka sobie raczkuje. Marcin raczkował późno i to w taki szczególny sposób, z jednym kolanem w górze, Paweł zaczął raczkować jak się nauczył już chodzić, a Zośka raczkuje tak jak powinna.

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: Zosia
Naklejono znaczki: ,
wrz
17
2011
0

Reminiscencje – windsurfing na jeziorze sławskim

Ślizgi na sławskim są naprawdę przyjemne. Zarówno umiejscowienie spotu (w miejscu gdzie prawie niezależnie od wiatru zawsze równie łatwo odejść jak i wrócić chyba, że mamy pecha na totalną odkrętkę, co i mnie się przydarzyło między burzami), jak i główne kierunki wiatru są tutaj wyjątkowo atrakcyjne. Słowem, wszystko super, należy jedynie uważać na top masztu…ale o tym za chwilę.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne,windsurfing
Naklejono znaczki:
wrz
16
2011
1

Reminiscencje – Radzyń na sportowo

Turnusy wakacyjne mają to do siebie, że nie dość, że można je spędzać rodzinnie to czas po terapiach i między nimi można poświęcić na typowo wakacyjne zajęcia. Ponieważ liski najbardziej lubią aktywny tryb spędzania wolnego czasu, dlatego podobnie jak w zeszłym roku wolne chwile w Radzyniu staraliśmy się spędzać odpoczywając czynnie.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: sport
Naklejono znaczki: , ,
wrz
02
2011
0

Naukę czas zacząć

Nareszcie do szkoły – z wymarzonym tornistrem, z Panią która jest miła i uśmiechnięta, z kolegami i koleżankami nowymi i tymi dobrze już znanymi i to w blasku słońca i pięknej pogodzie – czegóż chcieć więcej?

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Szkoła
Naklejono znaczki: ,

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk