sie
29
2011
0

Radzyń zdownowany, czyli zakątkowa inwazja w Radzyniu

Zakątkowicze już w zeszłym roku stanowili mocną grupę i z racji naszych dzieci oraz dzięki sztandarowemu pomarańczowi byliśmy raczej łatwo rozpoznawalni – sekta hyhy. Nasze liczne przybycie do Radzynia w tym roku niech będzie potwierdzeniem wszystkich peanów z wcześniejszej pocztówki (czy aby nie za słodko się zrobiło?).

 

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Zakątek 21
Naklejono znaczki: ,
sie
28
2011
0

Radzyń 2011 – to dzięki Wam!

Już w zeszłym roku doświadczyliśmy jak wiele Marcinek może zyskać przy fachowym i intensywnym wsparciu. Dlatego też, jak tylko potwierdził się fakt, że tegoroczny turnus neurologopedyczny w terminie 14.08-27.08 organizowany przez kadrę Pani Miry Rządzkiej dojdzie do skutku i to w tym samym urokliwym miejscu, nie wahaliśmy się ani chwili.

Jednak samą decyzję mogliśmy podjąć jedynie dzięki Waszemu wsparciu, nasi Drodzy Darczyńcy. Stąd, zanim cokolwiek dalej napiszę chcę podkreślić, że za finansową pomoc, która tak naprawdę jest pięknym darem serca, serdecznie Wam dziękujemy. Jak zwykle najpiękniej zrobi to Marcinek.

 

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,rehabilitacja
Naklejono znaczki: , ,
sie
14
2011
0

Turnusowy czas zacząć – Radzyń

Dziś rozpoczyna się neurologopedyczny turnus w Radzyniu. Podobnie jak w zeszłym roku przybywamy w te okolice rodzinnie, choć w składzie zmienionym. W zeszłym inne były proporcje – 3 lisy 1 lisiczka.

DC2_2175.JPG

W tym roku brzuszek już „wypakowany”, a najstarszy lisek – Pawełek, spędził ten okres u cioci w równie pięknych okolicznościach przyrody. Wypakowany brzuszek w tym roku wygląda tak:

Nasza urocza mamusia i...eklerek :-)

Nasza urocza mamusia i…eklerek 🙂

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,rehabilitacja
Naklejono znaczki: , , , , , ,
sie
02
2011
0

68.Tour de Pologne – Katowice

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: rower
Naklejono znaczki: ,

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk