maj
28
2011
0

Urodzinowo u Jacka

Wczoraj byliśmy z wizytą u Jacka i Kasi, żeby świętować Jacka urodziny. Co to by było jednak za świętowanie gdyby tego nie poprawić 😉 tym bardziej, że w piątkowe późne popołudnie dzieci już były bardzo zmęczone. Postanowiliśmy więc wykorzystać okazję (fatalna pogoda za oknem może być całkiem pomocna) i ponowić wizytę w sobotnie przedpołudnie.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,Zakątek 21,Zosia
Naklejono znaczki: , ,
maj
24
2011
4

Lisia ekipa – no comments

Trochę wspólnych klimatów – bez komentarza (oczywiście podczytujący Pocztówki jak najbardziej mogą komentować – jest to wręcz wskazane 😉 )

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: chustomania,Lisków_pięć,Marcinek,Pawełek,rodzina,Zosia
Naklejono znaczki: , , , , ,
maj
19
2011
1

Cyś-wróbelek na scenie

Nasz Marcinek wystąpił na kolejnym XI-tym Przeglądzie Twórczości Artystycznej Placówek Specjalnych Ziemi Gliwickiej “Podajmy Sobie Ręce”. W zeszłym roku Marcinkowa grupa wystawiła przedstawienie pt. „Roztańczone krasnoludki”. W tym roku zaprezentowali trochę bardziej mroczną historię pt. „Dzielny żuczek” o ptaszkach atakowanych przez jastrzębia ale wychodzących cało z opresji 🙂

 

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek
Naklejono znaczki:
maj
11
2011
6

Nasz Czterolatek

Nasz najukochańszy 4-latek: Cyś

Kto by pomyślał… w niedzielę Cyś skończył cztery lata. Niesamowite! Cztery lata minęły od momentu kiedy nasz świat się zawalił, przewrócił do góry nogami i zaczął żyć nowym tchnieniem jakże innym od życia zwykłych ludzi ale równie podobnym do życia tych wszystkich wspaniałych osób które poznaliśmy właśnie dzięki Niemu. Cztery lata pokory, uczenia się cierpliwości, ciągłej terapii i zarazem cztery lata niezwykłej pogody ducha jaką daje nam właśnie Marcinek. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: kultura,Marcinek
Naklejono znaczki:

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk