paź
31
2011
2

Bieszczady 2011

W ostatni weekend Września wyruszyliśmy wraz ze znajomymi w Bieszczady. Właściwie żadnych konkretnych planów nie było, choć miejsce zakwaterowania określało kierunek wędrówki kolejnego dnia: Połonina Caryńska.


Zobacz 2011-10-01 10:24 na większej mapie (kliknij następnie w punkt mapy END (z lewej strony) by zobaczyć statystyki przejścia).

Najpierw jednak w Bieszczady trzeba dotrzeć i po drodze odwiedziliśmy wiele urokliwych miejsc: z Dukli przez Wisłok Wielki, Komańczę, sentymentalne dla mnie osobiście Żubracze, Cisną, aż do Wołosatego tylko by wrócić się przez Ustrzyki Górne i pod naszą bazę – bacówkę pod Małą Rawką.


Zobacz mapę w powiększeniu.

Z Bieszczad wróciliśmy uskrzydleni, radośni i wciąż tak głodni tych przestrzeni, ciepła, słońca i oddechu, którego przecież góry dały nam tych dni jak najwięcej. Trzeba przyznać, że „bieszczadzkie anioły” zadbały również o klimat. Bacówka pod Małą Rawką zaludniła się w ten weekend rozśpiewanym towarzystwem, a dzieciaki sprawdziły się jako młodzi turyści, niejednego starszego włóczykija wprawiając w zaskoczenie (w końcu nie co dziennie trafia się taka gromadka!).

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: góry,podróże
Naklejono znaczki: , ,
wrz
28
2011
0

5 lat Zakątka 21!

Dziś wielkie święto dla Naszego Stowarzyszenia – mija 5 lat od kiedy to Monika i Alicja założyły wspólnie forum.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Zakątek 21
Naklejono znaczki:
wrz
22
2011
3

Pierwszy roczek Zosieńki

Nasza Zosiulka dzisiaj skończyła rok, pierwszy cudowny roczek swego życia! Na tę okazję od tygodnia śmiga na czworaczkach. Niesamowity to widok, jak taka mała istotka sobie raczkuje. Marcin raczkował późno i to w taki szczególny sposób, z jednym kolanem w górze, Paweł zaczął raczkować jak się nauczył już chodzić, a Zośka raczkuje tak jak powinna.

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: Zosia
Naklejono znaczki: ,
wrz
17
2011
0

Reminiscencje – windsurfing na jeziorze sławskim

Ślizgi na sławskim są naprawdę przyjemne. Zarówno umiejscowienie spotu (w miejscu gdzie prawie niezależnie od wiatru zawsze równie łatwo odejść jak i wrócić chyba, że mamy pecha na totalną odkrętkę, co i mnie się przydarzyło między burzami), jak i główne kierunki wiatru są tutaj wyjątkowo atrakcyjne. Słowem, wszystko super, należy jedynie uważać na top masztu…ale o tym za chwilę.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne,windsurfing
Naklejono znaczki:
wrz
16
2011
1

Reminiscencje – Radzyń na sportowo

Turnusy wakacyjne mają to do siebie, że nie dość, że można je spędzać rodzinnie to czas po terapiach i między nimi można poświęcić na typowo wakacyjne zajęcia. Ponieważ liski najbardziej lubią aktywny tryb spędzania wolnego czasu, dlatego podobnie jak w zeszłym roku wolne chwile w Radzyniu staraliśmy się spędzać odpoczywając czynnie.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: sport
Naklejono znaczki: , ,

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk