paź
26
2008
0

Dobre wieści

Poranny obchód przyniósł pomyślne wieści – na 99% jutro wychodzimy! Radość co najmniej jakby ktoś amnestię ogłosił.
Poza tym Paweł już nabrał na tyle energii, że wróciły mu dawne ochoty na psoty i nieposłuszeństwo, a w warunkach szpitala ogarnięcie jego krnąbrności zaczyna być problematyczne.
Dzisiejsza noc minęła nawet całkiem znośnie biorąc pod uwagę fakt, że spędziłem ją…na łóżku szpitalnym, którym pacjentów wywożą na blok operacyjny! Przynajmniej było równo, trochę twardo i niepewnie bo na kółkach można łatwo odjechać, a i upadek z wysokości łóżka też nie należałby pewno do najprzyjemniejszych.
Obyło się jednak bez niespodzianek i liczy się to, że rano wstałem wypoczęty, a żadna z sióstr nie zgoniła mnie ze stołu 🙂

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Pawełek,zdrowie
Naklejono znaczki: ,
paź
25
2008
2

Do pionu – powstań!


Pawełek już siedzi

Dziś Pawełek w końcu usiadł w łóżku, a po południu stanął na nogi i…od razu zaczął szaleć po korytarzu. Widok to dość szczególny bo chodzi w stylu „kowbojskim” – nogi szeroko rozstawione ale przemierza w ten sposób cały korytarz dość żwawo.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne
Naklejono
paź
23
2008
0

Połamana noc

Dzisiejsza noc przypomniała mi dosadnie jak niesamowitym przeżyciem jest zasypianie na krześle. Po nocce nie wiedziałem do końca czy w kościach łamie mnie z niewygody w nocy czy po prostu osłabienie nie przeradza się w przeziębienie.
Na szczęście w ciągu dnia jechałem z Marcinkiem na rehabilitację i odpocząłem…leżąc na macie obok podczas gdy on ćwiczył w pocie czoła 😀

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: zdrowie
Naklejono znaczki:
paź
23
2008
2

Zmiana scenerii (scenariusza?) – sequel

Dzisiejszy dzień zrobił nam zwrot o 180 stopni. Przy dzieciakach jednak rodzice powinni już przywyknąć do nieprzewidywalnego charakteru każdego dnia spędzonego z dzieckiem 🙂 Tym razem Pawełek jednak delikatnie przesadził w urozmaicaniu nam szarzyzny jesiennej słoty.
Po tygodniach przeplatanych gorączkami przekraczającymi 40°C, wysypkami i wieloma innymi objawami nieznanej genezy wydawało się, że już nic specjalnie nas nie zadziwi. Udało nam się zresztą już prawie z tego wszystkiego wyjść cało. Jednak środowy wieczór zmienił diametralnie bilans początku przedszkolnego roku. Gotowała się powtórka z rozrywki. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Pawełek,zdrowie
Naklejono znaczki: ,
paź
16
2008
1

Kubulowy zakątek w nowej odsłonie

Kubulkowy zakątek przeszedł zdecydowaną zmianę! Nie dość, że pojawił się w nowej, całkowicie własnej i jak najbardziej adekwatnej domenie .net (wszak Kubulowy zakątek prócz naszych serc znajduje się głównie właśnie w necie), to jeszcze nowa odsłona pojawia się na nowym silniku. Gratulacje dla rodziców za starania i powalający efekt. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera,inne
Naklejono znaczki:

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk