lip
08
2008
4

Wakacje – „CD1 completed. Now insert CD2” ;-)

No i witamy po przerwie. Jak chyba większość wpadamy w wir zajęć i już na wstępie czasu brak. Mieszkanie tonie w stertach prania i rzeczach naprędce wypakowanych z auta. Terminy coś nam się już mylą (dziś byłem na „wirtualnej” rehabilitacji z Marcinkiem – okazało się, że odwołana, a termin, który wcześniej zanotowaliśmy już dawno nie aktualny, itp…). Czas to wszystko doprowadzić do ładu!

W weekend wybieramy się na ciekawe (tak mniemam) warsztaty szkoleniowe z Marcinkiem do jakiejś zapadłej wiochy pod Wrocławiem. Uwielbiamy takie odległe miejsca, a po ostatnich wakacjach odległość 190 km to pestka. Z pewnością zdamy relację.
Organizacja zdjęć z pierwszej części wakacji pewno trochę potrwa ale już teraz przecież wiem, że cierpliwych i wyrozumiałych czytelników pocztówek nie brakuje.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne
Naklejono znaczki:
lip
01
2008
3

Plany i wyjaśnienia

Ponieważ wciąż brak czasu na umieszczenie zdjęć dlatego chyba zrobię to dopiero po powrocie.

Zdjęcia, z których korzystałem w poprzednim wpisie nie są mojego autorstwa i umieściłem je jedynie w celach poglądowch. Ostatecznie wpisy zostaną „wzbogacone” o moje własne zdjęcia.

Jutro planujemy wyjazd do Werony ale czy tak będzie…?

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne,podróże
Naklejono znaczki:
lip
01
2008
0

Castelfranco Veneto i Treviso

Dzisiejszy poranek nie zachęcał do wyjścia z domu, co dopiero do podróży! Rano ciężkie chmury jednak pękły i lunął ulewny deszcz, który jednak padał około 1.5 godziny. Pozostały po nim jedynie troszkę lepsze powietrze i, ku uciesze dzieciaków, ogromne kałuże, które od razu stały się celem zabaw (rodzice też byli zadowoleni bo przynajmniej nie wieźli kaloszy tysiąc kilometrów na daremno). Trzeba było jednak podjąć decyzję co z dalszą częścią dnia. Pomimo niepokojących prognoz postanowiliśmy jednak gdzieś się wybrać. Wyboru zbyt wiele nie było bo zrobiła się dość późna godzina i w końcu przed 14.00 wyruszyliśmy w kierunku odległego od Wenecji zaledwie o 40 km Castelfranco, miejsca o którym nic poza warownymi murami nie wiedzieliśmy. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Liski_cztery,podróże
Naklejono
lip
01
2008
0

Pocztówki z Italii ;-)

Właśnie jesteśmy po półmetku naszego pobytu w obcej ziemi. W sumie nie takiej obcej jeśli tylko w kieszeni klepie kilka euro 😉
Włochy są przepiękne! Urzekają słońcem, ciepłym morzem, ciekawą architekturą, potrawami przy których podniebienie rozpływa się tak, że po tym jedynie wyborne wino (choć paradoksalnie najczęściej wystarczy zwykłe vino da tavola) jest jeszcze w stanie zachwycić kubeczki smakowe. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Liski_cztery,podróże
Naklejono

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk