lut
29
2008
0

Życie jest zbiorem reklam, które kreują świat

Piękną parodię ostatniej reklamy Fiata 500 przygotował Szymon Majewski. Myślę, że przyjmie się lepiej niż sama reklama 🙂

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: media,telewizornia
Naklejono
lut
28
2008
1

Nocna pocztówka

Kliku-klik i zrobiła się głęboka noc. Miałem nadrobić wpisy ale pary starczyło mi jedynie na bierne (no, prawie) przeglądanie zaprzyjaźnionych stron. Muszę się zebrać w sobie (ale to dopiero jutro) bo przestaniecie odwiedzać moją pocztę. Póki co idę w kopertę…tfu…w kimono.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne
Naklejono znaczki:
lut
26
2008
1

Miłość

Z pewnego mądrego źródła:

Miłością jest… przemierzanie pokoju w nocy, aby kołysanką i ciepłymi słowami utulić Ciebie płaczącego wtedy, kiedy całe moje ja pragnie odpocząć.

Miłością jest… malowanie różowego olbrzyma bez rąk i z jednym okiem, mającego na sercu wypisane słowa: „Moja mama jest najlepsza”.

Miłością jest… czytanie tej samej bajki piąty raz, bez pominięcia najdrobniejszego jej szczegółu.

Miłością jest… ostatni, klejący się cukierek, oblepiony kurzem i sierścią psa, nie zjedzony, trzymany dla mnie w kieszonce.

Miłością jest… zdobywanie nowych umiejętności, które kiedyś przydadzą się nam, abyśmy umieli pomóc Tobie w dorastaniu.

Miłością jest… przesłodzona herbata i rozmoczone w niej ciasteczko pozostawione w dniu moich urodzin o 6.30 rano przy naszym łóżku.

Miłością jest… zgoda na Twoje odejście, kiedy otwierasz drzwi i wyruszasz w świat; zgoda przeżywana z ciężkim sercem,ale też z modlitwą w mojej duszy i uśmiechem na twarzy.

Miłością jest… umiejętność dzielenia wiary, która jest zapewnieniem, że Ty, teraz jeszcze dziecko, potem możesz rozjaśnić naszą przyszłość.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: czytelnia
Naklejono
lut
25
2008
2

Spójrz w wizjer a Canon powie ci kim jesteś

Być może już wkrótce będziemy dokładnie wiedzieli nie tylko kiedy i gdzie zostało zrobione zdjęcie ale i kto naciskał spust migawki. Canon opatentował bowiem sposób na wprowadzanie informacji o autorze zdjęć na podstawie systemu rozpoznającego tęczówkę oka osoby, która wykonywała zdjęcie.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera
Naklejono
lut
25
2008
0

Zapachy z branżowej kuchni

W sumie target wąski bo branżowcem sam nie jestem ani wielu nie znam ale ten blog i tak przynajmniej częściowo w swojej warstwie humorystycznej do mnie trafia. Poza tym człek się przecież uczy cały czas, a te skróty myślowe dają do myślenia 😉 Polecam!

Tutaj, skrócona klawiatura accounta

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera,media
Naklejono

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk