paź
17
2007
0

Szczęście na twarzy

Pawełek zanutellowany

A Paweł dziś dorwał się do nutelli. Zadowolenie szeroko widoczne na twarzy. Zgodnie z wskazówkami od pediatry dajemy mu już wszystko do jedzenia bez ograniczeń. Nasz niejadek jest bardzo kapryśny więc cieszy wszystko co trafia do brzuszka. Niestety, utrzymująca się biegunka sprawia, że częściej odwiedza łazienkę niż zagląda w talerz… Kiedy to przejdzie w końcu!?

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Pawełek
Naklejono
paź
17
2007
0

Nareszcie w domu

braciszkowie dwaj

Chłopcy naprawdę cieszą się, że są w końcu razem. Wspólnym zabawom nie ma końca, a Marcinek rozdaje uśmiechy na prawo i lewo. Nawet wspólnie słuchają jak mamusia czyta bajeczki na dobranoc.
Sami jesteśmy ciekawi jak długo potrwa ta miłość… 😉
Przyznać musimy z radością, że Pawełek coraz bardziej kocha swojego braciszka. Aż czasami rozczula w jak wielu rzeczach myśli i pamięta o swoim malutkim braciszku.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,Pawełek
Naklejono
paź
16
2007
1

Przedszkolak dyplomowany

Pawełek, nasz dzielny 3-latek, był dziś pasowany na przedszkolaka. Uroczystość dla wszystkich rodziców bardzo wzruszająca okazała się być również zabawna. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Pawełek
Naklejono
paź
15
2007
0

Hura, wolność rządzi!

Hura, wolność rządzi! Marcinek wraca ze szpitala.

Rano w drodze do pracy dostaję upragnioną wiadomość – Marcinek dziś wychodzi ze szpitala. Aż trudno uwierzyć bo człowiek w pewnym momencie wpada w pewne odrętwienie i wydaje się, że kroplówki, zastrzyki, ciągła dezynfekcja rąk i pewne rytualne szpitalne czynności nie będą miały końca, a przecież to jedynie kilka dni.
(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek
Naklejono
paź
12
2007
0

Długa szychta

Dziś Lusi przejęła opiekę na Marcinkiem i pomimo uciążliwości udało jej się wytrwać w tym przez następnych kilka dni bez zmian!!! Po części złożyły się na to również inne okoliczności. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek
Naklejono

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk