wrz
25
2007
0

Terminarz się wypełnia

Zbliża się wielka zmiana w naszym liskowym życiu – Lusi wraca do pracy, ja również już w pełnym wymiarze no i w to wszystko muszą się wpisać wizyty z Marcinkiem i nasz mały przedszkolak Pawełek (a może jednak odwrotnie, to my musimy się jakoś do tego dopasować, czy jakoś tak…ech). (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera,inne
Naklejono znaczki:
wrz
25
2007
0

Worek bez kota

Chyba od czasu wakacji goście z Mumio jeszcze bardziej zwracają moją uwagę, szczególnie jeśli raczą nas kolejnymi spotami, po których można szczerze powiedzieć: „No tak, taka reklama nie tylko trafia ale sprawia, że się dobrze bawię”. Czyli osiągają tym jeszcze więcej niż tylko dobra prezentacja produktu. A tutaj powód mojego zachwytu. Jestem przekonany, że i wy chętnie sobie to przypomnicie scenę z zakładu usługowego.


(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne
Naklejono znaczki:
wrz
23
2007
0

Witamy w Choróbkowie

No i zaczęło się od przedszkolnego kataru Pawła ale stanęło na razie na tym, że Pawłowi przerzuciło się na uciążliwy suchy kaszel, Lusi padła z katarem i gorączką, z której dzielnie próbowała się podźwignąć dwa razy. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne,Marcinek,Pawełek
Naklejono znaczki:
wrz
20
2007
0

Przestój…

…tylko pozornie bo dzieje się sporo ale ostatnio nie ma czasu nawet tego opisywać. Obiecuję jednak nadrobić to w weekend. Do tego okres chorobowy – trochę inaczej to w tym roku odczuwamy z dwójką maluchów. Pawełek przywlókł jakiś katar i od tego się zaczęło ale o tym w następnym poście…

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne
Naklejono znaczki:
wrz
12
2007
0

Superniania bez ściemniania

Faktem wspominanym już przeze mnie nazbyt często tutaj jest, że nasz 3-latek Pawełek nie należy do najgrzeczniejszych dzieci, a i agresywnym też w chwilach wzburzenia zdarza mu się być. Jednak lektura zarówno źródeł internetowych jak i tradycyjnych potwierdza, że takie sytuacje się zdarzają i to nierzadko. Dlatego, żebym nie wyszedł na zdesperowanego tatusia, który co rusz pisze coś na temat zachowania swojego dziecka w licznych momentach swojej bezradności, postanowiłem, że zamiast samemu wymyślać i gdybać przytoczę kilka mądrzejszych słów innych ludzi, ekspertów od wychowywania, czerpiąc przy tym z tej skarbnicy samemu. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: czytelnia
Naklejono

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk