gru
24
2007
2

Wszystkiego Najlepszego

Wszystkim, którzy odwiedzają naszą małą lisią pocztę i czytają nasze pocztówki chcielibyśmy życzyć ciepła rodzinnej atmosfery na te Święta Bożego Narodzenia. Niech nowo narodzony Jezus przysporzy Wam łask zdrowia, szczęścia i pomyślności, a miłość niech panuje w waszych domach co dnia!

Bombka z życzeniami świątecznymi

Obyśmy wszyscy mieli w te Święta powody do takiej szczerej radości!

Radosny świąteczny Cysiek

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne
Naklejono znaczki:
gru
21
2007
0

Przygotowań czas zacząć

Wesołe chwile Świąt zbliżają się milowymi krokami. Lisia norka już się powoli przygotowuje na pojawienie choinki. Dziś zawisło część ozdób ale prawdziwy wir przygotowań to dopiero w weekend. Wtedy też mam nadzieję będę w stanie opowiedzieć szerzej co u nas słychać.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Liski_cztery
Naklejono
gru
16
2007
0

Liski – choróbska 1:0 :-)

No i chyba powoli będziemy wychodzić na prostą. Właściwie jedynie ja czuję jeszcze respekt przed infekcją zatok ale … może lepiej nie zapeszać a po prostu Bozi podziękować. (czy to aby nie lekki teologiczny oksymoron?)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: zdrowie
Naklejono
gru
16
2007
0

Cyfrowe liski

Weekendowego nałogu ciąg dalszy. Krąg komputerkowych lisków się poszerza. Dziś dołączył do nas Pawełek. Teraz wszyscy już jesteśmy cyfrowi. Z tą drobną różnicą, że my z Lusi raczej się nie wysilamy, a Pawła maszynka non stop zadaje jakieś trudne pytania 😉

Share
Pocztówka napisana przez lifeblog w temacie: Liski_cztery
Naklejono
gru
15
2007
0

"Spierniczona" sobota

Lusi i Pawełek dziś zajęli kuchnię Dzisiejszy dzionek mija pod znakiem piernika i wiatraka. Pierniki to cudowny wyrób debiutanta Pawełka i naszego domowego eksperta – Lusi. Wiatrak zaś kręcił się w termoobiegowym piecu dopiekając kształciki – grzybki, gwiazdki, serduszka, ptaszki i co tam jeszcze nasz mały mistrz wykroił.

Ech, okres świąteczny będzie z pewnością słodki 🙂 A co tylko zostanie do słoików z jabłuszkiem i będzie jak znalazł w szare zimowe dni.

Share
Pocztówka napisana przez lifeblog w temacie: Liski_cztery,Pawełek
Naklejono

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk