Kwi
14
2013
0

Już za chwileczkę, już za momencik…

image

Wiosna tuż, tuż ale jeszcze nie wszędzie dojeżdżam na 2 kółkach. Jednak spływające w doliny kaskady i ćwierkotanie znad głowy daje nadzieję na czyste szlaki już za kilka dni. Nie omieszkam sprawdzić 🙂

Share
Pocztówka napisana przez lifeblog w temacie: góry,lifeblog,podróże,rower
Naklejono znaczki: ,
Mar
02
2012
1

Cysiek odkorkowany

Wczoraj wieczorem odebralismy telefon – Kajetany zapraszaja! Trzeba bylo szybko zorganizowac opieke dla misiow i odwolac caly dzien zajec.
A dzis jestesmy juz po zabiegu! Teraz Marcinek spi. Wszystko poszlo bardzo sprawnie i szybko. Wycieto trzeci migdal, podcieto boczne i zalozono dreny w obu uszkach. Mamy nadzieje, ze caly zabieg wplynie korzystnie na jego sluch (w uszach mial podobno zawiesine konsystencji kisielu!). Wiecej informacji pozniej.

Tak bylo przed…

image

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: lifeblog,Marcinek
Naklejono znaczki:
Sie
30
2009
0

Z beskidzkich szlaków

Z beskidzkich szlaków


Pozdrowienia dla wszystkich odbiorców pocztówek. Niedzielny poranek, rzeźkie powietrze i wszechogarniająca cisza… Takiego pięknego dnia życzę wszystkim. Ja oczywiście wszystko to podziwiam z siodełka roweru 🙂

Share
Pocztówka napisana przez lifeblog w temacie: lifeblog,podróże,rower
Naklejono znaczki: ,
Wrz
01
2008
9

No i zaczęło się…

Nasz 4-latek ruszył dziś na pierwszy dzień do przedszkola po wakacyjnej przerwie. Jemu jak i nam przedszkole bardzo dobrze z pewnością zrobi.
Rano czekały nas dziś miłe zmiany – nowa piękna sala (największa w przedszkolu) świeżo odmalowana w pięknym, delikatnym odcieniu lila, z widokiem na obie strony przedszkola. Poza tym przybyło kilka nowych twarzy w grupie więc trzeba będzie się poznać 🙂


W te wakacje Pawełek zebrał całkiem pokaźny bagaż doświadczeń, które wypadałoby choćby wspomnieć. Dlatego postanowiłem zrobić coś nietypowego – postaram się uzupełnić wakacyjne wpisy jeden po drugim. W sumie i tak w założeniu ten blog miał opisywać to co ciekawego dzieje się w rodzinie lisków – w „naszej Holandii”. A działo się, wbrew pozorom (milczeniu), całkiem sporo!
Część tych pięknych chwil mamy również uwiecznione na zdjęciach, którymi chętnie się podzielimy.
Do dzieła więc! Czas rozpocząć nowy rok.

Share
Pocztówka napisana przez lifeblog w temacie: lifeblog
Naklejono znaczki:
Lut
14
2008
0

Wyobraźnia przedszkolaka

Pawełek, choć niewiele i niechętnie nam o tym mówi, tworzy w przedszkolu dość sporo. Niektóre z tych dzieł możemy podziwiać w szatni.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez lifeblog w temacie: lifeblog,Pawełek
Naklejono

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk