cze
03
2013
0

Cysiek, edycja brazylijska nielimitowana

Zadziwia nas jak Marcinkowe oblicze w obiektywie Adama Plucińskiego z sesji do kolekcji Czesiociucha obiega świat. Tym razem odwiedzamy dzięki temu daleką Brazylię 🙂 a konkretniej to blog modowy.

Czesiociuch na blogu o modzie w Brazylii

Czesiociuch w ujęciu brazylijskim

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera,Marcinek
Naklejono znaczki:
maj
29
2013
5

Terapia logopedyczna z VIP-em

W dniu dzisiejszym podczas terapii logopedycznej Marcinka odwiedził niezwykły choć znany nam już gość. Do gabinetu cioci Guguhopli przybył Czesław Mozil, który wspomagał Cyśka w ćwiczeniach. Spotkanie odbyło się przy okazji pobytu Czesława w Zabrzu, związanego z nagrywaniem programu o rodzinnym mieście tego muzyka. Jako że Cysiek i Czesław są już dobrymi kumplami, cała wizyta i terapia z Marcysią była wspaniałą zabawą dla wszystkich.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: infosfera,inne,Marcinek,media,zdjęcia
Naklejono znaczki:
kw.
06
2013
0

Pocztówki z twarzą

Całkiem sporo czasu się opierałem, w sumie prawie cztery lata minęło już od czasu kiedy założyłem konto na Facebooku (choć taka pisownia może już dziś dziwić skoro sama usługa tak nam się udomowiła, że bardziej przywykliśmy do „fejsa”, czy nawet „fejsbuka”, choć do mnie to nie przemawia poza kontekstem żartobliwym). Jednak konto założyłem jedynie po to by prowadzić stowarzyszeniową stronę Zakątek 21. Strona żyje już kilka latek, ma się całkiem dobrze (o to dbają wierni zakątkowi fani), a ja nadal tkwię poza facebookową rzeczywistością. Pora chyba jednak to zmienić.

Postanowiłem więc nie tylko zacząć korzystać z Facebooka ale również zaprzęgłem do tego Pocztówki, których wpisy będą się teraz również pojawiały na moim profilu. Chciałbym jednak napisać kilka słów wyjaśnienia w formie refleksji nad genezą mojej decyzji i wcześniejszego oporu.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera,media,Zakątek 21
Naklejono znaczki:
kw.
05
2013
1

Smutna niepełnosprawność?

Czyż nie jest tak istotnie często jak na załączonym obrazku?

Trochę powagi

Trochę powagi

Chyba jedynie babcia z balkonikiem poczuła „powagę sytuacji” i wykazała prawdziwie patriotyczną postawę. Tak to już chyba jednak jest, że niepełnosprawność kojarzy nam się ze smutkiem, bólem i cierpieniem, a więc i brakiem radości, przygnębieniem, często biedą, a dalej to już jedynie krok do patologii, wykolejenia, alkoholizmu i problemów innych uzależnień. Przesadzam? No, chyba jednak niestety nie, bo sporo naczytałem się w różnych miejscach w sieci o stereotypach, które tą listę wydłużyłyby o co najmniej kilka wierszy równie niepozytywnych „dodatków”.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera,Lisków_pięć,Marcinek,media,Zakątek 21,zdrowie
Naklejono znaczki: ,
mar
25
2013
1

Cysiek u Cześka – backstage – take #1

Ponieważ ja na plan nie brałem aparatu dlatego dopiero teraz, dzięki zdjęciom Oli Bodzanowskiej możemy podziwiać fotosy z planu sesji zdjęciowej do wiosennej kolekcji odzieży dziecięcej Czesiociuch. W sesji wziął udział nasz mały lisek – Cysiek i to w jakim stylu! Na jazzowo 😉

Cysiek na jazzowo

Cysiek daje czadu – the spirit of Miles Davis lives!

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: infosfera,media
Naklejono znaczki:

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk