Gru
09
2014
1

„Rebel Kids” wracają

Nie wiedziałem, że nostalgia może być taka żywiołowa i miła! No i okazuje się, że nie tylko my bardzo miło wspominamy ten czas wiosenny roku 2013 kiedy na zaproszenie Czesława Mozila przyjechaliśmy by Cysiek wziął udział w szalonej sesji w stylu „Młodzi gniewni”. Teraz dzięki Oli Bodzanowskiej mamy powtórkę w „scenach zza kulis”. Miłego oglądania (i rozpoznawania znanych twarzy 😉

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,media,Zakątek 21,zdjęcia
Naklejono znaczki: ,
Maj
29
2013
5

Terapia logopedyczna z VIP-em

W dniu dzisiejszym podczas terapii logopedycznej Marcinka odwiedził niezwykły choć znany nam już gość. Do gabinetu cioci Guguhopli przybył Czesław Mozil, który wspomagał Cyśka w ćwiczeniach. Spotkanie odbyło się przy okazji pobytu Czesława w Zabrzu, związanego z nagrywaniem programu o rodzinnym mieście tego muzyka. Jako że Cysiek i Czesław są już dobrymi kumplami, cała wizyta i terapia z Marcysią była wspaniałą zabawą dla wszystkich.

(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: infosfera,inne,Marcinek,media,zdjęcia
Naklejono znaczki:
Kwi
22
2013
1

„Cysiek – The Rebel Kid”, czyli Czesiociuchowej sesji cd.

Już ostatnio wspominałem kilkukrotnie na Pocztówkach (tu i tu), że nasz Cysiek zaskoczył nas totalnie jako model na sesji zdjęciowej do nowej, wiosennej kolekcji alternatywnej (czyt. nietuzinkowej) odzieży dla dzieci Czesiociuch firmowanej przez Czesława Mozila i Dorotę Zielińską pod hasłem HumanKidz Collection.

To tam po raz pierwszy w życiu poznaliśmy rewolucyjne oblicze naszego malucha. Poza tymi poniżej, nowe zdjęcia z sesji na czesiociuchowym profilu na FB.

Cysiek - the rebel kid

Cysiek – the rebel kid

Cysiek rewolucjonista

Cysiek rewolucjonista

Czesiociuch niepokornie

Czesiociuch niepokornie

Nasz Marcyś i Marcelinka

Nasz Marcyś i Marcelinka

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: inne,Marcinek,media,zdjęcia
Naklejono znaczki: , ,
Mar
27
2013
0

Zespół Downa medialnie

Ostatni okres przyniósł całkiem spory szum medialny wokół tematu zespołu Downa i to szum jak najbardziej pozytywny. Nareszcie nie słyszymy o zespole w kontekście rozbitych rodzin, przykrych słów, zranionych uczuć czy mizernego wsparcia wychowujących zespołowe dzieciaki ze strony państwa. Tym razem jest się czym pochwalić i spokojnie można powiedzieć: dzieciaki z zespołem Downa rządzą! Jak to możliwe?

Najpierw w mediach pojawił się nasz zespołowy kolega Kuba, którego już niebawem (w Kwietniu) będziemy mogli zobaczyć w serialu TVN „Szpital”. Na razie możemy Kubę i jego super-siostrę Karolinę oraz mamę Magdę podziwiać w materiale na planie serialu. Brawo Kubusiu!

Również w zeszłym tygodniu odbyła się sesja zdjęciowa do wiosennej kolekcji awangardowej kolekcji odzieży dla dzieci Czesiociuch autorstwa Czesława Mozila i Doroty Zielińskiej. Krótki reportaż z planu zdjęciowego do sesji można zobaczyć na stronie Dzień Dobry TVN bądź poniżej.

Nie ukrywamy, że bardzo nas cieszy ta „inwazja” tematów zespołowych w innych niż wyżej wspomniane kontekstach bo chcemy wszak by nasze dzieciaki mogły być i teraz i w przyszłości częścią społeczeństwa, a nie jedynie jego marginesem, zepchnięci do ośrodków, zamkniętych środowisk i krótkich wzmianek w telewizji, których nikt poza zainteresowanymi wychowawcami i opiekunami nie chce oglądać. Myślę, że możemy tego dokonać jeśli tylko wkoło będą pojawiali się tacy ludzie jak Czesław Mozil i Marzena Machoś – logopeda Cysia, która zespołowym dzieciakom sprzyja nie tylko fachową terapią ale i efektywnie tworząc dobrą atmosferę wokół tematu. Pisaliśmy już o tym wcześniej niejedą pocztówkę. Dzięki Marcysiu kochana!

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: media,zdjęcia
Naklejono znaczki:

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk