maj
09
2013
11

6 lat mineło

Już od sześciu lat nasze życie JEST INNE. Bowiem 8-go maja 2007 dołączył do naszej lisiej paczki Cysiek oraz jego zespół. Co prawda był w moim życiu epizod, który mógł sprawić, że muzyka stałaby się treścią mojego życia ale nigdy nie podejrzewałem, że pewnego dnia cała nasza lisia paczka będzie grała w jednej kapeli (i to z przymusu), choć ani ta muza tak bardzo nam nie leży, ani jej do końca nie rozumiemy, nie akceptujemy; to się totalnie nie liczy – gramy i tyle.

Marcinek zmienił wiec w naszym życiu znacznie więcej niż przeciętne pojawienie się dziecka. Ta inność ma oczywiście różne odcienie i by to docenić trzeba by sięgnąć bodaj do większości Pocztówek. Ten kolaż jest tak barwny, że czasami aż trudno się zastanowić czy są takie aspekty naszego życia, które miałyby szansę zaistnieć, czy choćby być podobne, gdyby nie pojawienie się Cysia i jego kapeli.

100 lat Marcinku, nasz mały lisku! Dziękujemy Ci, że jesteś kim jesteś i że dzięki Tobie niejeden ponury dzień zaczyna się i kończy z uśmiechem.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: Marcinek,rodzina
Naklejono znaczki:
maj
09
2012
2

I pięć lat minęło…

Marcinek wiosenny uśmiech

Marcinek wiosenny uśmiech

Wczoraj Marcinek skończył 5 lat, a my od tego czasu staramy się częściej lub rzadziej słać Wam liskowe „pocztówki z naszej Holandii”. Co się zmieniło od zeszłego roku? Marcin zaliczył pobyt w szpitalu, ospę, miał zabieg wycinania migdałków i drenaż uszu, rehabilitował się i edukował na turnusach, w przedszkolu i poza nim, niestety nie pozbył się jeszcze pampersa :-(, wymyślał jak zawsze nietuzinkowe nakrycia głowy i stroje, zrobił niejeden show ale też dał sporo koncertów na różnych instrumentach no i niezwykle kreatywnie się bawił i nas rozbawiał. W tym jest mistrzem. (więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: góry,inne,Marcinek,Pawełek,rodzina,Zosia
Naklejono znaczki:
maj
24
2011
4

Lisia ekipa – no comments

Trochę wspólnych klimatów – bez komentarza (oczywiście podczytujący Pocztówki jak najbardziej mogą komentować – jest to wręcz wskazane 😉 )

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: chustomania,Lisków_pięć,Marcinek,Pawełek,rodzina,Zosia
Naklejono znaczki: , , , , ,
gru
31
2010
6

Liskowe życie w migawce

A tutaj kilka szczęśliwych chwil z Marcinkowego świata

Ponieważ czas nagli, Zosia rośnie jak na drożdżach, a wpisów i zdjęć jak nie było tak nie ma. Dlatego pomimo, iż czasu nie przybywa pod koniec roku (wręcz przeciwnie) zamiast obszernego wpisu zaledwie kilka migawek z naszego życia, które ostatnio niezmiennie obraca się wkoło naszej Zolinki.

Nasza lisia paczka śle noworoczne życzenia.

Tutaj o dziwo ze smoczkiem, którego koleżanka jednak nie zaakceptowała. Na szczęście po prawie 3 miesiącach ryków nasza Zosieńka z dnia na dzień jest coraz bardziej kochana, uśmiecha się już pełnym lisim pyszczkiem i jest kolejnym powodem naszych radości.

Share
Pocztówka napisana przez magura w temacie: chustomania,Lisków_pięć,Marcinek,muzyka,Pawełek,rodzina,Zosia
Naklejono znaczki: , , , , , ,
paź
22
2010
7

Zosia ma już miesiąc

Kiedy ten miesiąc zleciał? Nie mam pojęcia. Mam wrażenie jakbyśmy zatrzymali się gdzieś na dwóch tygodniach. Okazuje się że czas sobie leci a raczej gna, a my staramy się znaleźć kod, który odszyfrowałby naszą córeczkę.

Zosia jest urocza. Jednak, jako dosyć aktywna i hałaśliwa osóbka, rzadko kiedy pokazuje się nam z tej cichej i spokojnej strony. Jest niemal kopią swojego najstarszego brata. Na pewno fizycznie – jeśli porównać obie buźki z tego okresu, jak również i w zachowaniu – lubi płakać, nie znosi przewijania i kąpieli zupełnie jak mały Paweł. Oboje swą niechęć demonstrując głośnym płaczem. Chyba myśleliśmy, że Paweł wyczerpał już wszelkie takie zachowania i po spokojnym Marcinku zupełnie zapomnieliśmy że dzieci bywają po prostu takie…

Tak więc przy swym całym uroku Zosia ma charakter, a my próbujemy tą nową istotkę wpleść w nasz bardzo zakręcony żywot.
(więcej…)

Share
Pocztówka napisana przez Lusi w temacie: inne,rodzina,Zosia
Naklejono znaczki: ,

Design: TheBuckmaker.com WordPress Themes tailored by magura 4 pocztowki.tk